Засідання педагогічної ради від 30.11.2022р.

Мозковий штурм ” Як сформувати у дітей інтерес та повагу до праці дорослих” – вихователь Крупенко В.В.

Виступ з власного досвіду ” Дослідження як засіб формування природничої компетентності дошкільників” – вихователь Торгоній С.В.

Презентація ” Екологічне спілкування – потреба чи необхідність?” – практичний психолог Соломатіна К.О.

Семінар практикум для педагогів

Екобатл

Професійна зустріч

Семінар практикум для педагогів

МУЗКЕРІВНИКИ

Гра-дослідження “Дослідили малюки кетяги калини” ( молодша група) –  вихователь Артемчук В.В.

Майстер-клас “Де плоди, а де насіння” спільна праця з дорослим (середня група) – вихователь Торгоній С.М.

Майстер-клас “Від колоска до печива” трудова діяльність (молодша група) – вихователь Олексійовець Ю.В.

“Пошуково – дослідницька діяльність в ЗДО”

Дослідницька лабораторія (старша група) – вихователь Довгалюк О.В.

Досліди з повітрям (середня група) – вихователь Крупенко В.В.

Дослід “Як з`являється тінь?”(молодша група) – вихователь Луцюк Г.В.

Школа професійних знань “Інтеграція природодоцільної та трудової діяльності у вихованні дітей інтересу до праці дорослих”

Види праці в ЗДО для формування в дітей звички до трудової діяльності та поваги до праці дорослих (презентація) – вихователь Марченко Г.Г.

Праця у природі (середня група) – вихователь Смажна О.С.

Кулінарний майстер клас (молодша група) – вихователь Кузьмич О.В.

Школа емоцій “Лідер живе у кожному” (Виховуємо лідерські якості у старших дошкільників) – підготувала практичний психолог Соломатіна К.