Фахівці радять

Перебуваючи на вулиці, у громадському місці, треба пам’ятати про деякі правила безпечної поведінки з незнайомими людьми. Read More →

Нейролінгвісти і психологи, доповнюючи рекомендації педагогів,  пропонують пісні, в тому числі англійською, як методику навчання  дошкільників іноземної  мови.

Read More →

Емоційне благополуччя важливе для кожної людини, особливо для дитини. Це одна з базових якостей життя людини, важлива умова збереження фізичного та психічного здоров’я. Його фундамент закладається в дошкільному віці та є необхідною умовою розвитку дитини.

Емоційне благополуччя – базове почуття емоційного комфорту, що забезпечує довіру й активне ставлення до світу. Воно проявляється в переважному позитивному настрої, у стилі переживання результатів дій, успіхів і невдач у розвитку пізнавальної мотивації, у ставленні до оцінки дорослого, у розвитку самоконтролю, переживанні сімейної ситуації. 

Read More →

Розвитку навичок малювання та образотворчому мистецтву в цілому, в дитячих навчально-виховних закладах приділяють певну частину часу в навчально – виховному і пізнавальному процесі. Важливо цим видом діяльності займатись і вдома. Слід пам’ятати, що малювання приймає участь в формуванні незалежного погляду дитини на оточуючий світ, через образотворче мистецтво  дитина здатна формувати загальну реалістичну картину навколишнього світу, бачити як окремі предмети з їх особливостями, так і взаємодії цих предметів.

Read More →

Музика в житті дитини спочатку лише фон, на який не звертають уваги. Адже дорослі вже і не пам’ятають особливості дитячого сприйняття музики, яке полягає в тому, що маленькі дітки музику ніби не чують – вони не реагують на неї, можуть спокійно займатися своїми справами: малювати, гратися. Звичайно, навіть таке пасивне слухання музики залишається у підсвідомості дитини. Але дитині можна допомогти почути музику, щоб її сприйняття було змістовним і обміркованим.

Read More →