Новини

Пропонуємо ознайомитись з виконанням кошторису ЗДО№44

за І півріччя 2021 року.

За посиланням.

Шановні батьки!

Про графік прийому нових дітей у ЗДО №44  Вас повідомлять після 20 травня 2021 року.

Кожному, чиї діти, відповідно до електронної черги, будуть зараховані  в дошкільний заклад  повідомлять дату і час  для подання заяви і документів для влаштування дитини в ЗДО. (Зразок заяви розміщений на сайті після цього оголошення ).

            До заяви необхідно додати:

– копію свідоцтва про народження дитини (для пільговиків – 2 копії);

– копії документів, що підтверджують місце проживання батьків і дитини;

– копії документів, що підтверджують пільги.

               (Копії документів скласти у файл, для пільговиків – у два файли).

 Документи, що засвідчують стан здоров’я дітей ( перелік документів у зразку заяви під №2,3,4  у  файлі (ще один файл для довідок) покласти у папку для паперів із зав’язками та подавати сестрі медичній старшій  перед відвідуванням дитиною ЗДО. Подання документів можна почати з 16.08.2021 року.

 Адміністрація ЗДО.

Зразок заяви:

 

Директору Закладу дошкільної освіти №44

Кузьмук Лідії Іванівні

_____________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові заявника)

_____________________________________

(Адреса проживання)

_____________________________________

( Контактний телефон,  Електронна адреса)

 

 ЗАЯВА

 

Прошу зарахувати мою дитину ________________________________________________________________                                                                                                              (прізвище, ім’я та по батькові, дата народження )

у  ЗДО №44    з  «01» вересня  2021 року.

Підтверджую достовірність усієї інформації, зазначеної в цій заяві, та в наданих до заяви документах.

До заяви додаю: 1.Копію свідоцтва про народження дитини.

  1. Медичну довідку про стан здоров’я дитини разом із висновком про те, що вона може відвідувати ЗДО.
  2. Медичну довідку видану сімейним лікарем про епідоточення.

4.Копію карти профілактичних щеплень № 063/0 відповідно до статті 15  Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-III

5.Документ (копії), що підтверджує місце проживання батьків.

6.Документи (копії), для підтвердження пільги.

____________________________________________________________________

 

Дата                                                                                                                                    Підпис

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього світу.

Сьогодні – День захисту дітей.    В цей день з дітьми було проведено  «Кольорове свято» –  веселі розваги, ігри, конкурси, змагання: спортивна ігротека «Швидше, дальше, вище» (середня група № 9, вихователь  Кулінець С.М.),  конкурс малюнку  «Сім кольорів веселки» ( Молодша гр №3, вихователь  Дідковська С.І.), інтелект- ігри «Шашки», «Хрестики-нолики», «Морський бій», з конструкторм ЛЕГО ( старша гр.№ 7,  Вихователь Груша В.Ю.), еко-конкурс «Поробки з природніх та побутових матеріалів»  (гр.№ 12, вихователь Мороз Л.П.), казкова вікторина «Добрі казки»  (Гр.№ 11, вихователь Луцюк Г.В.), поетичний калейдоскоп «Віршів віночок від дитячих поетів» гр. № 10, вихователь Н. Онук), Флеш-моб  «Кольорова країна дитинства» (гр.№ 2,Вихователь О. Андрійчук).  Вихователі груп раннього віку  С. Таргоній , Г. Марченко показали малюками  лялькову виставу. Діти були у захваті від ігор з кольоровими кульками    та    бульбашками, які для них підготували батьки. 

Фото можна переглянути за посиланням⇒

Нехай сини і доньки якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим.

А батькам побажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

Адміністрація

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

Тож вітаємо вас, наші малюки, зі святом! Бажаємо чудового настрою, багато енергії і активності, тяги до пізнання і завжди дзвінкого і щирого сміху. Нехай ваші перші кроки шкільного життя будуть легкі, зрозумілі й цікаві. Удачі вам і успіхів!

 Фото з випускних свят, які відбулися в групах № 5, №7, №8 пропонуємо переглянути за посиланням⇒

Приємного Вам перегляду.

Адміністрація