Новини

Заходи профілактики коронавірусу:

  • не відвідуйте регіони, де зустрічається коронавірусна інфекція;
  • носіть засоби індивідуального захисту (маски);
  • часто та ретельно мийте руки з милом або обробляйте дезінфікуючими засобами;

Read More →

3-6.03.2020р. було проведено звіт керівників гуртків про роботу  з обдарованими дітьми за участю батьків.

3.-03.2020р. у « Літературній вітальні» нашого закладу   відбулася  чергова творча зустріч з письменницями Рівненщини, що пишуть для дітей:  Марією Солтис-Смирновою із Вараша та Іванною Голуб. Педагоги мали змогу познайомитися  і придбати збірки творів  «Звідки взялася новорічна коробочка», «Русалонька та її друзі», «Кроленята і чарівний глобус» (автор М. Солтис-Смирнова) та «Малята-віршенята», «Матусині віршики» І Голуб.

5.03.2020 р. Було підведено підсумки конкурсу  на краще оформлення освітнього простору руп, залів, кабінетів «Стіни, стеля, та підлога, які говорять».  Дякуємо усім педагогам, помічникам вихователів, батькам за активну участь в  оформленні розвивального предметно-ігрового середовища груп, залів та кабінетів закладу.

6.03.2020р. адміністрація та профком   привітали  чарівних жінок  закладу зі святом Весни гарними піснями, запальними танцями,  солодощами, гарним настроєм.

8.03.2020р. у нашої коллеги Лєонової І.В. народилася чудова дівчинка-весна. Вітаємо матусю та всю родину з народженням донечки. Нехай росте здоровою, щасливою на радість батькам.

10.03.2020р. в усіх группах дошкільного віку  були проведені тематичні заняття «Ми тебе не забули, Тарасе!» з нагоди 206-річниці з дня народження великого Кобзаря.

25 лютого народилась легендарна українська поетеса та письменеця Леся Українка, творчість якої – це джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу.

Лесю Українку знає весь світ. Багато її творів визнано шедеврами світової літератури, а в українську літературу принесла нові мотиви і мандрівні сюжети з інших культур.

Цікаво і змістовно пройшли заняття із дошкільнятами на тему: Ні! Я жива, я вічно буду жити… (Леся Українка)” – з нагоди Дня народження видатної української письмениці.

15 лютого радісну подію відзначив

Заклад дошкільної освіти №44 “Попелюшка”.

                Рівно 40 років тому маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитсадка,  а оченята почали звикати до диво­вижного світу, де оселилося безтурботне дитинство. За чотири десятки років заклад випустив не одну сотню дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи.

                Сам же дитсадок, який нині відвідують 355 маленьких діток, з кожним роком ставав кращим. Утім, найбільшою гордістю закладу є його працівники: директор, в-методист, вихователі, психолог, музичні керівники, керівники гуртків,сестри медичні старші, шеф-кухар, кухарі, помічники вихователів та ін., тобто всі ті, хто постійно із любов’ю дбає про комфорт маленьких вихованців, їхній повноцінний розумовий і фізичний розвиток. Дорослі своєю турботою зігрівають дитячі душі, ведуть у світ цікавого і прекрасного. Любові персоналу вистачає на кожну дитину.

                  Святкування Дня народження садочка – це традиція, яка об’єднує дітей, педагогів та батьків в один колектив, в одну сім’ю. Ювілей дитячого саду – це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, бешкетливих очей, посмішок і сміху! Саме з таким настроєм зустрічав наш заклад дошкільної освіти свій ювілей і приймав вітання від гостей. На цьому святі було по-родинному затишно, цікаво, радісно і просто казково!  Свій ювілей працівники та вихованці ЗДО „Попелюшка”  святкували у тісному колі друзів. Привітати іменинників завітало чимало гостей, зокрема і ветерани дошкільної освіти, які працювали у цьому дитячому садочку з початку його заснування.