Author Archives: Л В

Заходи профілактики коронавірусу:

  • не відвідуйте регіони, де зустрічається коронавірусна інфекція;
  • носіть засоби індивідуального захисту (маски);
  • часто та ретельно мийте руки з милом або обробляйте дезінфікуючими засобами;

Read More →

3-6.03.2020р. було проведено звіт керівників гуртків про роботу  з обдарованими дітьми за участю батьків.

3.-03.2020р. у « Літературній вітальні» нашого закладу   відбулася  чергова творча зустріч з письменницями Рівненщини, що пишуть для дітей:  Марією Солтис-Смирновою із Вараша та Іванною Голуб. Педагоги мали змогу познайомитися  і придбати збірки творів  «Звідки взялася новорічна коробочка», «Русалонька та її друзі», «Кроленята і чарівний глобус» (автор М. Солтис-Смирнова) та «Малята-віршенята», «Матусині віршики» І Голуб.

5.03.2020 р. Було підведено підсумки конкурсу  на краще оформлення освітнього простору руп, залів, кабінетів «Стіни, стеля, та підлога, які говорять».  Дякуємо усім педагогам, помічникам вихователів, батькам за активну участь в  оформленні розвивального предметно-ігрового середовища груп, залів та кабінетів закладу.

6.03.2020р. адміністрація та профком   привітали  чарівних жінок  закладу зі святом Весни гарними піснями, запальними танцями,  солодощами, гарним настроєм.

8.03.2020р. у нашої коллеги Лєонової І.В. народилася чудова дівчинка-весна. Вітаємо матусю та всю родину з народженням донечки. Нехай росте здоровою, щасливою на радість батькам.

10.03.2020р. в усіх группах дошкільного віку  були проведені тематичні заняття «Ми тебе не забули, Тарасе!» з нагоди 206-річниці з дня народження великого Кобзаря.

Сьогодні англійська мова – невід`ємна частина навчання вже з дитячого садочка. Проте навчити – це обов`язок не лише педагогів, а й батьків. Сьогодні пропонуємо ще кілька порад для батьків, як підтримати малюка на його шляху до знань.

  • Англійська – щодня.Не обов`язково обмежуватись кількома годинами щотижня для вивчення англійської. Звісно, перевантажувати дитину заняттями не варто. Нехай вивчення англійської стане грою, яку можна розпочати будь-де чи будь-коли. Прочитайте віршик англійською перед обідом, заспівайте пісеньку під час прогулянки.

Read More →

  • Розповідайте дітям про свою роботу. Малюки не усвідомлять зв’язок між пра­цею і грошима, якщо не будуть знати, ким працюють їхні батьки, як заробляють гроші на життя. Діти мусять розуміти, що робота має не тільки подобати­ся — вона повинна “годувати”.
  • Не приховуйте від дітей своє матеріальне становище. Звісно, малюкові немає потреби занурюватися в усі нюан­си сімейного бюджету, але варто пояснити дитині, куди йдуть гроші. Навчіть її зіставляти бажання з мож­ливостями, миритися з деякими обмеженнями.
  • Не привчайте дітей до надмірностей. Неприпустимо, коли дитина мало не щодня отримує від вас подарунки і ні в чому не знає відмови. Навчіть малюка обмежувати бажання.

Read More →

25 лютого народилась легендарна українська поетеса та письменеця Леся Українка, творчість якої – це джерело невичерпної мудрості та незламної сили духу.

Лесю Українку знає весь світ. Багато її творів визнано шедеврами світової літератури, а в українську літературу принесла нові мотиви і мандрівні сюжети з інших культур.

Цікаво і змістовно пройшли заняття із дошкільнятами на тему: Ні! Я жива, я вічно буду жити… (Леся Українка)” – з нагоди Дня народження видатної української письмениці.