Author Archives: Л В

ГРИП це серйозне високозаразне захворювання з ризиком госпіталізації та навіть смерті. Правильна профілактика грипу допоможе захистити себе та оточуючих від зараження та запобігти поширенню небезпечних вірусів.

1. ВАКЦИНУЙТЕСЬ

Найперший та найважливіший крок для профілактики грипу – вакцинація. Щорічне щеплення проти грипу вбереже від зараження вірусами та значно зменшить ризик захворіти на грип. Сьогодні існує багато штамів вірусу грипу. Закономірно, що вакцина не може захистити від усіх. Проте щеплення захищає від найбільш поширених штамів.

Read More →

Шановні батьки!

Приготуйте своїм дітям смачне і корисне блюдо від шеф кухаря!

“Сирники з ягодами в духовці”

Ознайомитись з рецептом можна за посиланням

У це світле свято бажаємо миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння,

достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше

радості, міцного здоров’я та всіх благ! Нехай справдяться усі очікування і

збудуться усі заповітні мрії!

З повагою колектив ЗДО №44

Адміністрація Закладу дошкільної освіти пропонує ознайомитись з Наказом № 1-осн. від 02.01.2020р. “Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у закладі дошкільної освіти №44”.

ПЕРЕГЛЯНУТИ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ

Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію! Бажаємо з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у Новому 2020 році. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!