Author Archives: Лопачук Вікторія

Пропонуємо ознайомитись з виконанням кошторису ЗДО№44

за І півріччя 2021 року.

За посиланням.

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. І від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра, справедливості, мужності ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього світу.

Сьогодні – День захисту дітей.    В цей день з дітьми було проведено  «Кольорове свято» –  веселі розваги, ігри, конкурси, змагання: спортивна ігротека «Швидше, дальше, вище» (середня група № 9, вихователь  Кулінець С.М.),  конкурс малюнку  «Сім кольорів веселки» ( Молодша гр №3, вихователь  Дідковська С.І.), інтелект- ігри «Шашки», «Хрестики-нолики», «Морський бій», з конструкторм ЛЕГО ( старша гр.№ 7,  Вихователь Груша В.Ю.), еко-конкурс «Поробки з природніх та побутових матеріалів»  (гр.№ 12, вихователь Мороз Л.П.), казкова вікторина «Добрі казки»  (Гр.№ 11, вихователь Луцюк Г.В.), поетичний калейдоскоп «Віршів віночок від дитячих поетів» гр. № 10, вихователь Н. Онук), Флеш-моб  «Кольорова країна дитинства» (гр.№ 2,Вихователь О. Андрійчук).  Вихователі груп раннього віку  С. Таргоній , Г. Марченко показали малюками  лялькову виставу. Діти були у захваті від ігор з кольоровими кульками    та    бульбашками, які для них підготували батьки.

Фото можна переглянути за посиланням⇒

Нехай сини і доньки якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова і оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день – добрим і цікавим.

А батькам побажаємо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

Адміністрація

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

Тож вітаємо вас, наші малюки, зі святом! Бажаємо чудового настрою, багато енергії і активності, тяги до пізнання і завжди дзвінкого і щирого сміху. Нехай ваші перші кроки шкільного життя будуть легкі, зрозумілі й цікаві. Удачі вам і успіхів!

Фото з випускних свят, які відбулися в групах № 5, №7, №8 пропонуємо переглянути за посиланням⇒

Приємного Вам перегляду.

Адміністрація