Шановні батьки!

Про графік прийому нових дітей у ЗДО №44  Вас повідомлять після 20 травня 2021 року.

Кожному, чиї діти, відповідно до електронної черги, будуть зараховані  в дошкільний заклад  повідомлять дату і час  для подання заяви і документів для влаштування дитини в ЗДО. (Зразок заяви розміщений на сайті після цього оголошення ).

До заяви необхідно додати:

– копію свідоцтва про народження дитини (для пільговиків – 2 копії);

– копії документів, що підтверджують місце проживання батьків і дитини;

– копії документів, що підтверджують пільги.

(Копії документів скласти у файл, для пільговиків – у два файли).

Документи, що засвідчують стан здоров’я дітей ( перелік документів у зразку заяви під №2,3,4  у  файлі (ще один файл для довідок) покласти у папку для паперів із зав’язками та подавати сестрі медичній старшій  перед відвідуванням дитиною ЗДО. Подання документів можна почати з 16.08.2021 року.

Адміністрація ЗДО.

Зразок заяви:

Директору Закладу дошкільної освіти №44

Кузьмук Лідії Іванівні

_____________________________________

(прізвище, ім’я та по батькові заявника)

(Адреса проживання)

_____________________________________

( Контактний телефон,  Електронна адреса)

ЗАЯВА

Прошу зарахувати мою дитину ________________________________________________________________                                                                                                              (прізвище, ім’я та по батькові, дата народження )

у  ЗДО №44    з  «01» вересня  2021 року.

Підтверджую достовірність усієї інформації, зазначеної в цій заяві, та в наданих до заяви документах.

До заяви додаю: 1.Копію свідоцтва про народження дитини.

1. Медичну довідку про стан здоров’я дитини разом із висновком про те, що вона може відвідувати ЗДО.
  2. Медичну довідку видану сімейним лікарем про епідоточення.

4.Копію карти профілактичних щеплень № 063/0 відповідно до статті 15  Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 № 1645-III

5.Документ (копії), що підтверджує місце проживання батьків.

6.Документи (копії), для підтвердження пільги.

____________________________________________________________________

Дата                                                                                                                                    Підпис