Управлінням освіти  та управління у справах молоді та спорту Рівненського міськвиконкому з метою залучення дітей дошкільного віку до занять фізкультурою і спортом, формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я  відповідно до  Положення про проведення  Всеукраїнського спортивного свята серед дошкільнят «Веселі старти» та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, запрошує дошкільнят та їх батьків взяти участь у Конкурсі – святі «Веселі старти» в домашніх умовах.

Спортивне свято – конкурс проводиться  з 29.05 по 01.06.2020р.

Для  у участі у святі – конкурсі «Веселі старти» батькам необхідно:

– здійснити підписку на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у  соціальній мережі «Фейсбук»;

– поширити допис про даний Конкурс – свято   на своїй сторінці із позначкою «Публічно»;

– надіслати своє відео у подію «Веселі старти на сторінці» «Спорт для всіх Рівненщини» у  соціальній мережі «Фейсбук»;

– фото документу, що підтверджує особу та вік дитини (свідоцтво про народження), необхідно надіслати приватним повідомленням організаторам у  соціальній мережі «Фейсбук»;

Від одного учасника приймається лише одне відео.

Для участі в конкурсі батьки формують наступну рухову діяльність своїй дитині:

– естафета;

– човниковий біг;

–  їзда на велосипеді, самокаті;

– долання перешкод і інше.

Розмістити відео з 29.05. (00год.00 хв.) до 10 год.00хв. 1 червня 2020 року у Фейсбуці на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у події «Веселі старти»

Ознайомитись з підсумками конкурсу з 15 год.00хв. 1 червня 2020 року на сторінці у  соціальній мережі  Фейсбук «Спорт для всіх Рівненщини».

Перемогу у Конкурсі здобуває учасник відео з яким отримує найбільше вподобань. Якщо кількість вподобань для відео учасників однакова на час закінчення голосування, то перевага надається тому, чиє відео отримало найбільше репостів, позитивних коментарів.

Адміністрація ЗДО №44

Вихователь Савич Н.П.