10.09. 2019р. На засіданні  Клубу професійної майстерності «Ділимося досвідом та уміннями». Вихователь   Лазарчук Л.В. вчила педагогів виготовляти власноруч екоіграшку «Собачка – трав’яничок».

17.09.2019р. з педагогами закладу була проведено заняття в Школі інноваційних технологій   Методичну платформу « Інноваційні технології в дошкільній освіті» у формі геокешингу (в-методист Бурковська О.А.)

24.09. 2019р. вихователь   Рокунь В.О. провела  з  молодими педагогами  професійну гру «Цікаво про нецікаве. Мистецтво сторителінгу».

1.10. 2019р. практичний психолог Соломатіна К.О. провела    професійно-педагогічний континуум  «Професійний розвиток  педагогів-початківців у ЗДО на основі наставництва»

8.10. 2019р.  інструктор з фізкультури  Лук’янчук Н.О. провела  практикум  для педагогів  « Шляхи підвищення ефективності засвоєння основних рухів дошкільниками» на тему: «Вчимо дітей стрибати правильно»: Рухливі ігри зі стрибками. Вправи на стрибки зі скакалкою.

15.10. 2019р. було проведено  заняття  у Школа професійних знань  та умінь» тему: « Впровадження сучасних методів дослідження та експериментування в ході інтеграції художнього та музичного мистецтва»,  де педагоги мали змогу переглянути  інтегроване мистецьке заняття – відкриття в   молодшій групі «У майстерні парасольок» ( Кулінець С.М., вихователь молодшої групи №9) та інтегроване мистецьке заняття   з художньо-педагогічного спілкування  в старшій  групі №3 «Осінній бал» (муз керівник Письменюк Л.Г. та в-мистецтвознавець Дідковська С.І.)

23.10. 2019р. на  засіданні Клубу  професійної майстерності «Ділимося досвідом та уміннями»   майстер-клас  «Корекційна мозаїка» (використання нетрадиційних технологій оздоровлення )  провела інструктор з фізкультури Лук’янчук Н.О.

29.10. 2019р.  відбувся колективний перегляд  режимних моментів на тему:

“Формуємо спільно з родиною соціальні навички життя здобувачів освіти”

Педагоги мали змогу переглянути та обговорити такі цікаві форми роботи за участю батьків:

1. Заняття з художньої літератури за участю батьків на тему: «Навчимо дітей берегти навколишній світ змалку» ( вихователь Богатир Т.М,.молодша гр. №12)
  2. Розповідь-бесіда з використанням засобів наочного моделювання на тему : «Природні та стихійні лиха. Чи можна їх уникнути? » ( вихователь Крупенко В.В., старша гр. №12)
  3. «Мамині уроки» – практикум для батьків з навчання дітей культури поведінки у громадських місцях ( вихователь Лєонова І.В., молодша гр. №10)