Сьогодні на базі ЗДО №44 відбулося друге засідання школи педагогічної майстерності з організації ігрової діяльності дошкільників для вихователів міста на тему: “Рухлива гра, як засіб всебічного розвитку і виховання дітей дошкільного віку.”  Вихователям міста були представлені розваги:

1. Спортивна розвага з використанням народних рухливих ігор для дітей 5 року життя “Вийдуть діти на забаву”. (Середня група №3, вихователь Савич Н.П.);
  2. Фізкультурна розвага для дітей 6 року життя з елементами геокешингу “Спортивні змагання по-англійськи” (інструктор з фізкультури Лук’янчук Н.О, керівник гуртка англійської мови Кеча Т.Г, вихователі старших груп №2 Довгалюк О.В, №10 Лєонова І.В.)

Інструктор Лук’янчук Н.О. провила з вихователями міста майстер клас на тему:

“Ігри та ігрові вправи з елементами спорту(волейбол, баскетбол, футбол, бадмінтон, гольф) з використанням нетрадиційного спортивного обладнання”.

Вихователі міста високо оцінили переглянуті розваги та майстер-клас.