Новини

 АДМІНІСТРАЦІЯ ЗДО ПРОПОНУЄ ПОЗНАЙОМИТИСЬ ІЗ ЗВІТОМ ПРО ВИКОНАННЯ КОШТОРИСІВ ЗА І ПІВРІЧЧЯ: ЗАГАЛЬНИЙ ФОНД, СПЕЦФОНД, НАТУРАЛЬНІ НАДХОДЖЕННЯ. ПЕРЕГЛЯНУТИ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ

    ЗДО №44 призупинив свою роботу з 01.07. по 04.08. 2019 року для проведення ремонтних робіт. (Підстава: наказ управління освіти від 16.05.2019р №232 -осн. “Про організацію роботи закладів дошкільної освіти у літній період 2019 року”)

Відновлення роботи закладу дошкільної освіти відбудеться 05.08.2019 року.

З  повагою адміністрація ЗДО №44.

Шановні батьки!

Щоб уберегти ваші родини від таких поширених та небезпечних захворювань,

як гострі кишкові інфекції (ГКІ), слід виховувати санітарно – гігієнічні навички

у сім’ї та змалку привчати дітей до особистої гігієни.

Read More →

Адміністрація та педагогічний колектив ЗДО пропонує всім, хто бажає, познайомитись із звітом за проведену роботу  у 2018 – 2019 навчальному році.

Звіт можна переглянути за посиланням

ДІТЯМ БЕЗ ЩЕПЛЕНЬ ЗАБОРОНИЛИ

ВІДВІДУВАТИ САДОЧКИ, – РІШЕННЯ СУДУ

від 30 Травня 2019  1067

 

           Верховний Суд України визнав законною відмову керівництва одного з дитсадків Славути у відвідуванні закладу дитиною, яка не отримала обов’язкових щеплень.

 

 

 

«Мешканка Славути програла розгляд у Верховному Суді з дитячим садочком, який відмовив у відвідуванні її не щепленій дитині», – йдеться у публікації.

Уточнюється, що рішення Верховного Суду від 17 квітня було оприлюднене у судовому реєстрі у травні.

Як зазначається у повідомленні, у вересні 2016 року сина позивачки прийняли в дитячий садок без обов’язкового щеплення проти дифтерії, кашлюку та правця, яку роблять у 18 місяців, через відсутність вакцини.

У період з жовтня 2016 року до червня 2017-го дитина не відвідувала дошкільний заклад, а коли мама вирішила повернути її в садок, їй відмовили у прийомі.

“Однак робити щеплення жінка не стала, пославшись на недовіру якості вакцини, і звернулась до суду. Славутський міськрайонний суд зобов’язав дитячий садок не перешкоджати дитині в здобутті дошкільної освіти. Однак Апеляційний суд Хмельницької області скасував це рішення, пославшись на те, що право на здобуття дошкільної освіти нерозривно пов’язане з обов’язком проходити профілактичні щеплення, які гарантують безпеку як самої дитини, так і оточуючих. “Тобто дитина позивачки не була позбавлена права на освіту, але реалізація цього права вимагала певних дій”, – пише видання. Read More →