Author Archives: Д „44 ""

Пропонується ознайомитись із Звітом керівника про роботу ЗДО №44  у 2017-2018 навчальному році.

Із звітом можна познайомитись на сторінці “Інформаційна прозорість” у розділі “Річний звіт про діяльність ЗДО”

До Вашої уваги пропонується Звіт про використання бюджетних коштів на  утримання закладу дошкільної освіти за І півріччя 2018 року.

Переглянути звіт можна на сторінці “Інформативна прозорість” в розділі  “Кошторис та його виконання.”

Адміністрація ЗДО.

Реєстрацію дітей в заклади дошкільної освіти буде припинено з 02.07.2018 року по 28.08.2018 року.

Реєстрацію дітей в заклади дошкільної освіти буде відновлено 29.08.2018 року з 9-00

Дуже прості у приготуванні заливні пироги з ягодами!

З рецептом приготування десертів можна ознайомитись на “Батьківській сторінці” у рубриці “Блюдо від шефа” ( або за посиланням→). Смачного!