Author Archives: Д „44 ""

Шановні батьки та громадяни міста Рівне!

Сьогодні розпочалось голосування за проекти “Громадського бюджету”,

яке триватиме до 1.10.2018року!  Два проекти,що  підготовлені колективом

ЗДО №44, допущені до  голосування:

• проект №8 “Відновлення ігрових павільйонів закладу дошкільної освіти   №44 м.Рівне.”
  • проект №9 “Водовідведення та реконструкція дитячих майданчиків  закладу дошкільної освіти №44 м.Рівне.”
    З повагою і проханням підтримати своїм голосом наші проекти, що спрямовані на створення більш комфортних умов перебування дітей в ЗДО №44.
  •                                                                                                 Адміністрація, колектив і батьки ЗДО №44

Шановні батьки!

Заклад дошкільної освіти завершує роботи з капітального ремонту харчоблоку та відновлює свою роботу 20.09.2018 року!

Педагоги чекають своїх вихованців.

Адміністрація ЗДО.

З детальною інформацією ви можете ознайомитись за посиланням

Шановні батьки та громадяни міста Рівного підготовлені ЗДО № 44 проекти “Громадського бюджету” №8 (Відновлення ігрових павільйонів дошкільного навчального закладу №44 м. Рівне) та № 9 (Водовідведення та реконструкція дитячих майданчиків дошкільного навчального закладу №44 м. Рівне) допущені до голосування громадянами міста Рівне для їх реалізації. Голосування за підтримку проектів відбудеться з 17.09.18 по 30.09.18 р.

Просимо підтримати запропоновані проекти, що дозволить нам створити комфортні умови для організації ігрової та фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми під час прогулянок, а у вихідні дні у визначені години відкрити доступ до ігрового обладнання дітям дошкільного віку з батьками . Познайомитись із змістом проектів можна за посиланням.

Проект № 8(Відновлення ігрових павільйонів дошкільного навчального закладу №44 м. Рівне):  https://rivne.pb.org.ua/projects/8

Проект № 9 (Водовідведення та реконструкція дитячих майданчиків дошкільного навчального закладу №44 м. Рівне)https://rivne.pb.org.ua/projects/9